DLW32MH201XK2L
Productnummer DigiKey
490-18060-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-18060-1-ND - Cut Tape (CT)
490-18060-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DLW32MH201XK2L
Beschrijving
CMC 200UH 70MA 2LN SMD AEC-Q200
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
200 µH @ 100 kHz 2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 70mA DCR 4,8Ohm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DLW32MH201XK2L Modellen
Categorie
Nominale spanning - DC
50V
Fabrikant
Murata Electronics
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Serie
Klasse
AEC-Q200
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Aantal lijnen
2
Hoogte (max.)
0,098" (2,50mm)
Inductie bij frequentie
200 µH @ 100 kHz
Verpakking / doos
Horizontaal, 4 PC-pad
Nominale stroom (max.)
70mA
Basisproductnummer
DC-weerstand (DCR) (max.)
4,8Ohm