FGH80N60FD2TU is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Infineon Technologies
Op voorraad: 184
Gegevensblad
Similar
Infineon Technologies
Op voorraad: 290
Gegevensblad
Op voorraad: 4.497
STMicroelectronics
Op voorraad: 0
STMicroelectronics
Op voorraad: 380
Op voorraad: 300
IGBT Field Stop 600 V 80 A 290 W Through-hole TO-247-3
FGH80N60FD2TU
Productnummer DigiKey
FGH80N60FD2TU-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FGH80N60FD2TU
Beschrijving
IGBT FIELD STOP 600V 80A TO247
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Lading poort
120 nC
Verpakking
Buis
Td (aan/uit) bij 25°C
21ns/126ns
Status onderdeel
Verouderd
Testvoorwaarde
400V, 40A, 10Ohm, 15V
Type IGBT
Field Stop
Inverse hersteltijd (trr)
61 ns
Spanning - collector-emitter doorslag (max.)
600 V
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Stroom - collector (Ic) (max.)
80 A
Stroom - collector puls (Icm)
160 A
Verpakking / doos
TO-247-3
Vce(aan) (max.) bij Vge, Ic
2,4V @ 15V, 40A
Apparaatpakket leverancier
TO-247-3
Vermogen - max.
290 W