EEF-UE0E331R is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Panasonic Industry
Op voorraad: 6.601
Panasonic Industry
Op voorraad: 6.930
Similar
330 µF 2.5 V Aluminium - Polymeercondensators 2917 (7343 metrisch) 12mOhm 1000 uur @ 105°C
EEF-UE0E331R
Productnummer DigiKey
PCE2116TR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EEF-UE0E331R
Beschrijving
CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
EEF-UE0E331R Modellen
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 105°C
Fabrikant
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Grootte / afmetingen
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,165" (4,20mm)
Grootte oppervlaktemontage
Capaciteit
330 µF
Tolerantie
±20%
Spanning - nominaal
2.5 V
Basisproductnummer
ESR (equivalente serieweerstand)
12mOhm