BR24G16NUX-3ATTR | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | BR24G16NUX-3ATTR |
Beschrijving | IC EEPROM 16KBIT I2C 8VSON |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | EEPROM Geheugen IC 16Kbit I2C 1 MHz VSON008X2030 |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | BR24G16NUX-3ATTR Modellen |
Categorie | Geheugeninterface I2C |
Fabr. | Klokfrequentie 1 MHz |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Tijd schrijfcyclus - woord, pagina 5ms |
Status onderdeel Niet voor nieuwe ontwerpen | Spanning - voeding 1,6V ~ 5,5V |
DigiKey programmeerbaar Niet geverifieerd | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 85°C (TA) |