EDZVT2R10B
Productnummer DigiKey
EDZVT2R10BTR-ND - Tape & Reel (TR)
EDZVT2R10BCT-ND - Cut Tape (CT)
EDZVT2R10BDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EDZVT2R10B
Beschrijving
DIODE ZENER 10V 150MW EMD2
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 10 V 150 mW Opbouwmontage EMD2
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
EDZVT2R10B Modellen
Categorie
Impedantie (max.) (Zzt)
30 Ohms
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
100 nA @ 7 V
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
Spanning - zener (Nom) (Vz)
Apparaatpakket leverancier
EMD2
Vermogen - max.
150 mW