EDZVT2R13B
Productnummer DigiKey
EDZVT2R13BTR-ND - Tape & Reel (TR)
EDZVT2R13BCT-ND - Cut Tape (CT)
EDZVT2R13BDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EDZVT2R13B
Beschrijving
DIODE ZENER 13V 150MW EMD2
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 13 V 150 mW ±2% Opbouwmontage EMD2
EDA/CAD-modellen
EDZVT2R13B Modellen
Impedantie (max.) (Zzt)
37 Ohms
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
100 nA @ 10 V
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Tolerantie
±2%
Basisproductnummer
Vermogen - max.
150 mW