EDZVT2R5.6B
Productnummer DigiKey
EDZVT2R5.6BTR-ND - Tape & Reel (TR)
EDZVT2R5.6BCT-ND - Cut Tape (CT)
EDZVT2R5.6BDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EDZVT2R5.6B
Beschrijving
DIODE ZENER 5.6V 150MW EMD2
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 5.6 V 150 mW ±2% Opbouwmontage EMD2
EDA/CAD-modellen
EDZVT2R5.6B Modellen
Impedantie (max.) (Zzt)
200 Ohms
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
1 µA @ 2.5 V
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Tolerantie
±2%
Basisproductnummer
Vermogen - max.
150 mW