EDZVT2R3.9B
Productnummer DigiKey
EDZVT2R3.9BTR-ND - Tape & Reel (TR)
EDZVT2R3.9BCT-ND - Cut Tape (CT)
EDZVT2R3.9BDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EDZVT2R3.9B
Beschrijving
DIODE ZENER 3.9V 150MW EMD2
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 3.9 V 150 mW ±3% Opbouwmontage EMD2
EDA/CAD-modellen
EDZVT2R3.9B Modellen
Impedantie (max.) (Zzt)
100 Ohms
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
5 µA @ 1 V
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Tolerantie
±3%
Basisproductnummer
Vermogen - max.
150 mW