EDZVT2R3.3B
Productnummer DigiKey
EDZVT2R3.3BTR-ND - Tape & Reel (TR)
EDZVT2R3.3BCT-ND - Cut Tape (CT)
EDZVT2R3.3BDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EDZVT2R3.3B
Beschrijving
DIODE ZENER 3.3V 150MW EMD2
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 3.3 V 150 mW Opbouwmontage EMD2
EDA/CAD-modellen
EDZVT2R3.3B Modellen
Categorie
Impedantie (max.) (Zzt)
120 Ohms
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
20 µA @ 1 V
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Vermogen - max.
150 mW