EDZVT2R4.7B is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Diodes Incorporated
Op voorraad: 1.284
Gegevensblad
Similar
Diodes Incorporated
Op voorraad: 947
Gegevensblad
Central Semiconductor Corp
Op voorraad: 27.513
Central Semiconductor Corp
Op voorraad: 150
onsemi
Dioden - Zener 4.7 V 150 mW ±2% Opbouwmontage EMD2
EDZVT2R4.7B
Productnummer DigiKey
EDZVT2R4.7BTR-ND - Tape & Reel (TR)
EDZVT2R4.7BCT-ND - Cut Tape (CT)
EDZVT2R4.7BDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EDZVT2R4.7B
Beschrijving
DIODE ZENER 4.7V 150MW EMD2
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
EDZVT2R4.7B Modellen
Impedantie (max.) (Zzt)
100 Ohms
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
2 µA @ 1 V
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Tolerantie
±2%
Basisproductnummer
Vermogen - max.
150 mW