EDZVT2R5.1B
Productnummer DigiKey
EDZVT2R5.1BTR-ND - Tape & Reel (TR)
EDZVT2R5.1BCT-ND - Cut Tape (CT)
EDZVT2R5.1BDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EDZVT2R5.1B
Beschrijving
DIODE ZENER 5.1V 150MW EMD2
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 5.1 V 150 mW ±2% Opbouwmontage EMD2
EDA/CAD-modellen
EDZVT2R5.1B Modellen
Impedantie (max.) (Zzt)
80 Ohms
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
2 µA @ 1.5 V
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Tolerantie
±2%
Basisproductnummer
Vermogen - max.
150 mW