MBN0.25SV250
Productnummer DigiKey
1030-MBN0.25SV250-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MBN0.25SV250
Beschrijving
GROUND BRAID TUBE 0.25"DIAX250'
Gedetailleerde beschrijving
Buisvormig Aardingsvlecht 0,250" (6,35mm, 1/4") - buitendia X 250,0' (76,20m) 36AWG
Categorie
Grootte, geleverd
0,250" (6,35mm, 1/4") - buitendia
Dikte
0,013" (0,33mm)