C2M1000170D is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
Wolfspeed, Inc.
Op voorraad: 591
Gegevensblad
Similar
Microchip Technology
Op voorraad: 1.271
Gegevensblad
Similar
onsemi
Op voorraad: 380
N-kanaal 1700 V 4,9 A (Tc) 69W (Tc) Through-hole TO-247-3
C2M1000170D
Productnummer DigiKey
C2M1000170D-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
C2M1000170D
Beschrijving
SICFET N-CH 1700V 4.9A TO247-3
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
C2M1000170D Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 500µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
13 nC @ 20 V
Serie
Vgs (max.)
+25V, -10V
Verpakking
Buis
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
191 pF @ 1000 V
Status onderdeel
Verouderd
Vermogensdissipatie (max.)
69W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Through-hole
Spanning ontlading-bron (Vdss)
1700 V
Apparaatpakket leverancier
TO-247-3
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
20V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
1,1Ohm @ 2A, 20V