EEE-FK1E221P is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Panasonic Industry
Op voorraad: 3.660
Gegevensblad
Direct
Panasonic Industry
Op voorraad: 3.111
Gegevensblad
Upgrade
Upgrade
Op voorraad: 82
Op voorraad: 44
Op voorraad: 243
Op voorraad: 40
Cornell Dubilier Knowles
Op voorraad: 480
Rubycon
Rubycon
Op voorraad: 641
220 µF 25 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik - SMD 2000 uur @ 105°C