EEE-FK1V221AP is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Panasonic Industry
Op voorraad: 223
Gegevensblad
Upgrade
Panasonic Industry
Op voorraad: 82
Gegevensblad
Upgrade
Op voorraad: 5.622
Op voorraad: 40
Similar
Op voorraad: 535
Rubycon
Op voorraad: 2.548
Nichicon
Similar
Cornell Dubilier Knowles
Op voorraad: 500
Cornell Dubilier Knowles
Op voorraad: 500
Chemi-Con
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Nichicon
220 µF 35 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik - SMD 2000 uur @ 105°C