106KBM050M is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
CORNELL DUBILIER KNOWLES
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Parametrisch equivalent
CORNELL DUBILIER KNOWLES
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Rubycon
Rubycon
Würth Elektronik
Panasonic Industry
Panasonic Industry
KEMET
10 µF 50 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 16,5786Ohm @ 120Hz 5000 uur @ 105°C
106KBM050M
Productnummer DigiKey
1572-106KBM050M-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
106KBM050M
Beschrijving
ELECTROLYTIC/IC
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Polarisatie
Polair
Fabr.
Toepassingen
Serie
Rimpelstroom bij lage frequentie
52 mA @ 120 Hz
Verpakking
Bulk
Rimpelstroom bij hoge frequentie
130 mA @ 100 kHz
Status onderdeel
Actief
Impedantie
1.5 Ohms
Capaciteit
Afstand geleider
0,079" (2,00mm)
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,197" dia (5,00mm)
Spanning - nominaal
50 V
Hoogte - geplaatst (max.)
0,492" (12,50mm)
ESR (equivalente serieweerstand)
16,5786Ohm @ 120Hz
Type montage
Levensduur bij temp.
5000 uur @ 105°C
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C