50YXF10MEFC5X11 is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
Upgrade
Rubycon
Op voorraad: 92.153
Gegevensblad
Upgrade
Rubycon
Op voorraad: 3.954
Gegevensblad
Parametrisch equivalent
Parametrisch equivalent
CORNELL DUBILIER KNOWLES
CORNELL DUBILIER KNOWLES
Würth Elektronik
Panasonic Industry
Panasonic Industry
10 µF 50 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 5000 uur @ 105°C
50YXF10MEFC5X11
Productnummer DigiKey
1189-1852-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
50YXF10MEFC5X11
Beschrijving
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL TH
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
50YXF10MEFC5X11 Modellen
Categorie
Polarisatie
Polair
Fabr.
Toepassingen
Serie
Rimpelstroom bij lage frequentie
42 mA @ 120 Hz
Verpakking
Bulk
Rimpelstroom bij hoge frequentie
100 mA @ 100 kHz
Status onderdeel
Verouderd
Impedantie
1.5 Ohms
Capaciteit
Afstand geleider
0,079" (2,00mm)
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,197" dia (5,00mm)
Spanning - nominaal
50 V
Hoogte - geplaatst (max.)
0,492" (12,50mm)
Levensduur bij temp.
5000 uur @ 105°C
Type montage
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C